Multi Multi to popularna polska loteria

multi_logoDokonamy szczegółowej recenzji i przyjrzymy się popularnej polskiej loterii jaką jest Multi Multi. Multi Multi aktualne dziś dla wielu graczy i miłośników loterii. Loteria ta jest obecna na rynku gier od kilkudziesięciu lat! Zasady gry opierają się na szczęściu i są bardzo proste i zrozumiałe dla każdego. W chwili obecnej organizatorem Multi Multi jest spółka Totalizator Sportowy.
Gry rozgrywane są dwa razy dziennie, więc każdy ma czas, aby zagrać i spróbować swojego szczęścia lub taktyki. Loterię można oglądać zarówno z oficjalnej strony, jak i z TVP3.

Co to jest Multi Multi?

Multi Multi lotto to specjalna loteria dla wszystkich, którzy chcą spróbować swojego szczęścia. Odbywa się ona codziennie, więc nie przegapisz swojej szansy na wygraną!
Zasady gry są bardzo proste. Gracz może postawić na dowolną liczbę od 1 do 10. Wszyscy gracze mogą wybrać liczby Multi Multi od 1 do 80 numerów. Każdy gracz wybiera numery od 1 do 80 w wybranej przez siebie kolejności. Podczas kolejnego losowania, zwycięskie numery pojawiają się w określonej kolejności. Jeśli gracz jest w stanie odgadnąć numery i kolejność, wygrywa i otrzymuje jackpot.
Co więcej, można obstawiać różne kombinacje! Im większy zakład, tym większa może być wygrana. Można w ten sposób wygrać dziesiątki milionów złotych!
Możesz również zagrać w dodatkową opcję w loterii o nazwie Plus. Dzięki niej możesz zwiększyć swoją wygraną.

Loteria Multi Multi – krótka historia

Loteria Multi Multi - krótka historia

Historia popularnej i znanej loterii Multi Multi jest długa i zaczęła się od zupełnie innej nazwy! Gra ta miała swoich dwóch poprzedników, którzy nazywali się Multi Lotek i Multi Lotek Plus. Pierwsza gra została rozegrana 18 marca 1996 roku i rozpoczęła całą historię tej loterii. Wówczas gra składała się z 10 różnych gier, a gracz miał prawo wybrać, w której grze chce sprawdzić swoje szczęście, intuicję i spryt.

W pierwszym roku istnienia loterii grano tylko 4 dni w tygodniu: w poniedziałek i wtorek, czwartek i piątek. Dopiero w marcu 1999 roku uruchomiono losowania w środy i soboty oraz w dni wolne od pracy, co zwiększyło popularność loterii.

W 2006 roku zwiększono minimalną stawkę, za którą można było kupić los w Multi Lotku. Zamiast 1,25 zł, kosztuje on teraz 2,50 zł.

W 2009 roku spółka chciała przeprowadzić reformę, aby zwiększyć swoje przychody. Gry Multi Lotek i Multi Lotek Plus przestały całkowicie funkcjonować. Zastąpiły je nowe gry i tytuły: loteria Multi Multi i lotto Multi Multi Plus. Po tej zmianie losowania stały się jeszcze częstsze – nawet dwa razy dziennie!

Od tego momentu firma z roku na rok coraz bardziej się rozwijała. Od czerwca 2009 roku losowania można było oglądać nie tylko na kanałach telewizyjnych, ale także na oficjalnej stronie internetowej firmy.

W 2019 roku loterie stały się dostępne do kupienia online za pośrednictwem oficjalnej strony. Wzięcie udziału w tak zakrojonej na szeroką skalę i popularnej grze stało się teraz bardzo proste. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, aby to zrobić!

Jak grać w Multi Multi

Wzięcie udziału w loterii jest niezwykle proste, gdyż zasady gry w Multi Multi są bardzo łatwe i dostępne dla każdego.
Można wziąć udział zarówno przez internet, jak i w punktach loteryjnych.

 1. Najpierw powinieneś zdecydować, jaki zakład chcesz postawić tym razem. Minimalny zakład, aby wziąć udział w grze to 2,50 zł. Możesz jednak zwiększyć swoją stawkę, korzystając z kursów od x2 do x10, które są dostępne na kuponie. Zauważ, że im większy zakład, tym większa staje się Twoja ewentualna wygrana.
 2. Następnie należy zdecydować, ile numerów chcemy zagrać: od 1 do 10. Warto pamiętać, że w każdym losowaniu pojawia się 20 liczb, co oznacza, że im więcej liczb obstawisz, tym większa jest Twoja szansa na wygraną.
 3. Następnie możesz wybrać numer Multi Multi. Wybierasz liczby od 1 do 80, ale nie mogą się one powtarzać. Kolejność liczb jest również ustalana przez Ciebie. Istnieje jednak opcja losowego wyboru liczb, jeśli nie chcesz robić tego samodzielnie.
 4. Wybierz lub zrezygnuj z opcji Plus. Kosztuje ona 2,5 zł, a może zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Plus zawsze wypada na 20. numerze, więc wybierając go, masz pewność, że wygrasz właśnie ten numer.
 5. Możesz wybrać ilość gier, które chcesz rozegrać. Nie musisz kupować nowego biletu na każdą nową grę! wystarczy, że przedłużysz go na określony czas i będziesz czekać na wyniki.

Wyniki Multi Multi lotka można sprawdzić w dowolnym momencie po losowaniu. Można to zrobić na oficjalnej stronie internetowej lub w punkcie sprzedaży. Pamiętaj, aby zachować swój los!

Jak wygląda bilet Multi Multi i ile kosztuje

Kupon Multi Multi wygląda bardzo prosto. Jest zaprojektowany w jednym kolorze (najczęściej czerwonym). Na górze kuponu znajduje się jaskrawo kolorowa nazwa loterii. Następnie widzimy górną linię z numerami od 1 do 10. Tutaj można wybrać liczbę numerów, które chcemy zagrać. Następnie na dole znajduje się kilka bloków z liczbami od 1 do 80. Jeden blok reprezentuje jeden zakład, jedną próbę na loterii. Po blokach liczbowych znajdują się dwa rzędy, w których należy wybrać następujące opcje:

 • ile gier chcesz rozegrać z aktualnymi numerami (od 1 do 28)
 • jakie kursy zakładów wybierasz (od 1 do 10)

Multi Multi online

Multi Multi gra jest dostępna dla absolutnie każdego gracza online. Dla wszystkich możliwych funkcji związanych z loterią, istnieje oficjalna strona internetowa gry. Dzięki niej i dostępowi do internetu można wygodnie kupić los, zapoznać się z zasadami losowania, zobaczyć wyniki gry i wiele więcej.
Strona ma prosty design, a wszystkie jej funkcje są intuicyjne, więc nie będziesz miał trudności z korzystaniem z niej.

Multi Multi na telefon komórkowy

Dzisiejsze Multi Multi dostępne jest nie tylko z poziomu komputera czy laptopa. Możesz korzystać z absolutnie wszystkich funkcji i ofert serwisu z poziomu swojego telefonu! Oficjalna strona internetowa Multi Multi została doskonale przystosowana do każdego smartfona. Wszystko, czego potrzebujesz, to stabilne połączenie internetowe i Twój telefon.
Dzięki temu możesz grać gdziekolwiek jesteś i nie przeszkadzają Ci okoliczności zewnętrzne.

Multi Multi prawdopodobieństwo

Oczywiście każdy gracz chce wygrać swoimi specjalnymi numerami największą nagrodę! Możesz spróbować obliczyć wzór na wygraną, stosując różne strategie lub teorię prawdopodobieństwa. W ten sposób możesz kilkukrotnie zwiększyć swoją szansę na wygraną, jeśli tylko poprawnie zastosujesz strategię i dobrze zrozumiesz Multi Multi zasady.

Jeśli postawisz wszystkie 10 numerów z 10 i dodatkowo zdecydujesz się na grę Plus, to prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1:17,823,422.
Jeśli obstawiasz tylko 10 liczb z 10, wtedy prawdopodobieństwo wygrania wszystkich liczb wynosi 1 do 8,911,711.

Statystyki Multi Multi numery – gorące numery

Niektórzy gracze chcą również znaleźć pewne wzorce w losowaniach liczb, co również jest możliwe. Analizując Multi lotek wyniki, dziesiątki i setki gier, można określić, które liczby były losowane nieco częściej, a które rzadziej. Doświadczeni gracze losują nawet pewne kombinacje i kolejność liczb, które mają szansę pojawić się w loterii dużo częściej niż inne opcje.
Multi Multi statystyki i informacje można i należy wykorzystać do pomnożenia swojej wygranej.

 • Gorące numery, które padały najczęściej w ostatnich 50 losowaniach: 18, 37, 58, 7, 61.
 • Zimne liczby, które padały znacznie rzadziej w ostatnich 50 losowaniach: 67, 38, 19, 55, 50.

Kiedy losowanie loterii odbywa się

Losowanie Multi Multi na żywo odbywa się codziennie! W ciągu dnia zawsze odbywają się dwa losowania. Pierwsza gra odbywa się o godzinie 14.00, a druga o 22.00.
Losowanie Multi Multi live można oglądać na żywo w telewizji lub na oficjalnej stronie Loterii i doświadczyć niesamowitych emocji, dreszczyku emocji i adrenaliny podczas tego widowiska.

Dodatkowym sposobem na przeżycie transmisji na żywo jest Facebook. Nie musisz nawet opuszczać swojego ulubionego portalu społecznościowego, aby poznać wyniki na stronie loterii Multi Multi!

Multi Multi wyniki archiwalne

Jeśli przegapisz transmisję na żywo, bez obaw! Możesz obejrzeć wyniki na oficjalnej stronie Multi Multi, gdzie odbywają się wszystkie losowania i nie martwić się o swoje plany, pracę czy harmonogram dnia.

Archiwum wyników Multi jest dostępne dla każdego gracza i odwiedzającego stronę. Co więcej, możesz zobaczyć wyniki nie tylko ostatniego czy przedostatniego losowania, ale także dni wcześniejszych. Multi Multi – archiwalne wyniki mogą być Twoją metodą na to, by być na bieżąco z wynikami i nie martwić się o czas transmisji na żywo.

Rekordowe wyniki Multi Multi

Wyniki lotto Multi Multi mogą być spektakularne i niesamowite. W historii było wiele przypadków ogromnych wygranych w lotto, ale niektórzy gracze naprawdę zaimponowali wszystkim swoim szczęściem.
Jedna z największych ostatnich wygranych miała miejsce w 2017 roku, kiedy to uczestnik wygrał aż 2 968 436,70 zł!

W 2014 roku były aż dwie ogromne wygrane! Jeden z graczy wygrał w sierpniu 3 109 085,10 złotych, a drugi w październiku 3 609 917,30.

Jeden z najbardziej niesamowitych i ogromnych jackpotów miał miejsce w 2015 roku, kiedy to uczestnik wygrał 7 548 929,10 złotych!
Każdy powinien więc spróbować swojego szczęścia w Multi Multi i spróbować wygrać swoje miliony!

Jak grać w Multi Multi żeby wygrać

Istnieją różnego rodzaju sposoby na podejście do swoich ogromnych wygranych. Każdy gracz wybiera własną taktykę i strategię działania, która może, ale nie musi mu pomóc. Zebraliśmy najbardziej podstawowe i skuteczne metody, dzięki którym Twoja wygrana będzie bardziej realna:

 • Postaw na Multi Multi – gorące liczby. W loterii istnieją określone liczby, które są losowane znacznie częściej niż inne liczby w ostatnich losowaniach. Takie numery nazywane są hot numbers. Dobrze jest obstawiać takie numery, ponieważ mogą one pojawić się ponownie w nowym losowaniu. Stosując taką strategię należy unikać zimnych numerów, ponieważ są one znacznie rzadziej losowane niż inne dostępne numery.
 • Wykorzystaj teorię prawdopodobieństwa. Teoria prawdopodobieństwa ma wiele strategii i wzorów, które mogą pomóc Ci nadać sens sekwencji liczb i wybrać najbardziej odpowiednią kombinację.
 • Analiza poprzednich wygranych i przegranych. Zwróć uwagę na to, które numery wygrały największe jackpoty w historii. Być może to właśnie te numery i kombinacje przynoszą Ci szczęście.
 • Ulubiona i szczęśliwa liczba. Niektórzy gracze wybierają pewne liczby i kombinacje, które najbardziej im się podobają i grają je absolutnie w każdej grze! W ten sposób masz pewność, że unikniesz ryzyka, że poprzedni numer wygrał, mimo że tym razem go nie obstawiłeś.

Możesz spróbować różnych sposobów i wybrać ten, który przyniesie Ci ogromne wygrane!

Często zadawane pytania

 • Multi Multi jak sprawdzić wygrana?
  Swoje wygrane możesz sprawdzić na oficjalnej stronie Multi Multi. Ponadto, jeśli zakupiłeś kupon loteryjny online na stronie, otrzymasz powiadomienie na swój telefon, informujące o pozytywnych wynikach losowania w przypadku wygranej.
 • Multi Multi ile kosztuje?
  Klasyczny zakład minimalny Multi Multi kosztuje 2,5 zł. Możesz zwiększyć minimalny zakład z kursami od x2 do x10. Jeśli dodasz ofertę Plus, wartość kuponu loteryjnego wzrasta o 2,5 zł.
 • Jak wygrać w Multi Multi?
  Musisz wybrać kilka liczb w określonej kolejności, tak aby liczby te pasowały do wyników losowania. Twój numer musi być zgodny z wynikami danego losowania, w którym bierzesz udział.
 • Jak trafić 7 liczb w Multi Multi?
  Aby wygrać 7 liczb, możesz spróbować różnych strategii, przeanalizować przeszłe wygrane i porażki, użyć gorących lub zimnych liczb i zastosować teorię prawdopodobieństwa. Spróbuj grać częściej, aby mieć większą szansę na zdobycie dokładnego numeru!
Leave a Reply
offoffoff offoff

Your email address will not be published. Required fields are marked *


Star Star Star Star 4.00
225% do 4500 PLN
Star Star Star Star 4.00
Bonus 150% do 7 500 €
do 3500 PLN + 200 darmowych spinów